Deuren uit onze timmerfabriek
Voor een opdrachtgever in Rotterdam reproduceren wij een aantal deuren die aan vervanging toe zijn. Ze moesten exact het zelfde zijn, en dat is denk ik aardig gelukt.
Trots op de gouden handjes in ons bedrijf!
Vakmensen
In onze eigen timmerfabriek, direct naast het kantoor van Hoogvliet in Zwijndrecht, produceren onze vakmensen op klantspecificatie enkelstuks of klein serie houtproducten, zoals meubels, kozijnen, ramen en deuren ter ondersteuning van onze activiteiten als bouwbedrijf. Ook fabriceren wij prefab onderdelen voor derden (collega-bedrijven).
Handwerk, maatwerk en zeer hoge kwaliteit
Alles wat we fabriceren in onze timmerfabriek is gefabriceerd door onze eigen vakmensen en is vnl. handwerk en maatwerk Doordat het onze eigen timmerfabriek is, kan er snel worden geschakeld en staan we in voor zeer hoge kwaliteit.